Na strychu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Na strychu

Forum dla pisarzy, poetów, malarzy, grafików i wszystkich innych utalentowanych ludzi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 PROZA - prośba o rzut okiem

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
abigail
Pająk swojak
abigail


Liczba postów : 381
Join date : 25/09/2011
Age : 51
Skąd : Trzeci strych na lewo

PROZA - prośba o rzut okiem Empty
PisanieTemat: PROZA - prośba o rzut okiem   PROZA - prośba o rzut okiem Icon_minitimeCzw 29 Wrz 2011, 20:14

Nie będę tu przeklejała wszystkiego, ale zapraszam do przeczytania i baaardzo proszę Was o komentarz i sugestie Smile

http://wersja-abigail.blogspot.com/

Jest to dosyć dziwne, wielowątkowe opowiadanie, konstrukcją przypominające to pisane przez nas na IOS... (i mam nadzieję, że dokończone na Strychu Smile )... kolejność "rozdziałów" można będzie zmienić... tak myślę, albo zrobię klucz jak w Grze w Klasy Cortazara....

Wink

Czytać trzeba od pierwszego postu, który jest na samym dole...!

Będę wdzięczna za poświęcenie temu kilkunastu(dziesięciu?) minut Smile.

Powrót do góry Go down
http://kociki-abigail.blogspot.com/
Martti
Ćma nocna
Martti


Liczba postów : 158
Join date : 26/09/2011
Age : 36
Skąd : Olsztyn

PROZA - prośba o rzut okiem Empty
PisanieTemat: Re: PROZA - prośba o rzut okiem   PROZA - prośba o rzut okiem Icon_minitimeNie 02 Paź 2011, 12:09

oj, oj, oj, 3 razy robiłem podejście ale...przeczytałem Smile

hm...dziwne jest, niewątpliwie.

Pogubiłem się strasznie w tej chronologii....

Jest napisane sprawnie, niektóre fragmenty są bardzo interesujące, widać, że pióro autorki jest nienaganne Smile
Trochę irytowało mnie to, że musiałem bardzo skupiać się na tym, kto kim jest i z kim i co kiedy i gdzie... może nie jestem przyzwyczajony do tego typu opowiadań.
Gdzieniegdzie wkradły się literówki, to do poprawki koniecznie, ale to najmniejszy problem.

Czy to jest już wersja skończona? Bo przeczytałem całość i spodziewałem się na końcu jakichś odpowiedzi, wyjaśnień, może jednak one były w środku, a ja taki nieuważny...

Bardzo podoba mi się (najbardziej chyba) wątek Jego i autorki (jeśli nie pomyliłem oznaczeń). Pogubiłem się trochę w wątku Ani i Piotra a związkiem z Marią i Pauliną... w pewnym momencie też numeracja przeskoczyła i nie wiem czy dobrze przeczytałem, tzn. w odpowiedniej kolejności...

Pomysł dość ciekawy, myślę, że można by o tym porozmawiać... No ale poczekam jak wrócisz, bo mam jeszcze kilka pytań Smile

Fragmenty z kotami bardzo fajne, miło się czyta i powodują czasem rozbawienie Smile Miałem zastrzeżenia co do jednego dialogu...rozmowy Piotra i Marii w rozdziale 6a (wydawał mi się nieco sztuczny, nienaturalny w odniesieniu tego do sytuacji, że to ich pierwsza rozmowa po bardzo długim okresie braku kontaktu). No cóż, będzie o czym podyskutować Smile

Powrót do góry Go down
abigail
Pająk swojak
abigail


Liczba postów : 381
Join date : 25/09/2011
Age : 51
Skąd : Trzeci strych na lewo

PROZA - prośba o rzut okiem Empty
PisanieTemat: Re: PROZA - prośba o rzut okiem   PROZA - prośba o rzut okiem Icon_minitimeNie 02 Paź 2011, 19:16

Nie, nie... To oczywiście jest Wersja robocza, jak sama nazwa wskazuje.. Smile W toku... W pisaniu. Myślę, że kiedyś skończę?
Powrót do góry Go down
http://kociki-abigail.blogspot.com/
Martti
Ćma nocna
Martti


Liczba postów : 158
Join date : 26/09/2011
Age : 36
Skąd : Olsztyn

PROZA - prośba o rzut okiem Empty
PisanieTemat: Re: PROZA - prośba o rzut okiem   PROZA - prośba o rzut okiem Icon_minitimeNie 02 Paź 2011, 19:18

w takim razie zapowiada się dość ciekawie Smile trzeba by tylko by nie było za mocno zagmatwane... bo straci na uroku, a niektóry fragmenty naprawdę przyjemnie się czyta.

Wink
Powrót do góry Go down
abigail
Pająk swojak
abigail


Liczba postów : 381
Join date : 25/09/2011
Age : 51
Skąd : Trzeci strych na lewo

PROZA - prośba o rzut okiem Empty
PisanieTemat: Re: PROZA - prośba o rzut okiem   PROZA - prośba o rzut okiem Icon_minitimeNie 02 Paź 2011, 19:25

Ok Wink. Staram się jak mogę powoli rozplątowywać niektóre wątki... Smile. Ale póki co bardzo czasu brak... Sad
Powrót do góry Go down
http://kociki-abigail.blogspot.com/
Martti
Ćma nocna
Martti


Liczba postów : 158
Join date : 26/09/2011
Age : 36
Skąd : Olsztyn

PROZA - prośba o rzut okiem Empty
PisanieTemat: Re: PROZA - prośba o rzut okiem   PROZA - prośba o rzut okiem Icon_minitimeNie 02 Paź 2011, 19:28

mam już nawet swojego ulubionego bohatera Smile
Powrót do góry Go down
abigail
Pająk swojak
abigail


Liczba postów : 381
Join date : 25/09/2011
Age : 51
Skąd : Trzeci strych na lewo

PROZA - prośba o rzut okiem Empty
PisanieTemat: Re: PROZA - prośba o rzut okiem   PROZA - prośba o rzut okiem Icon_minitimeNie 02 Paź 2011, 20:28

o! Niech zgadnę... Kot mały? Very Happy
Powrót do góry Go down
http://kociki-abigail.blogspot.com/
Martti
Ćma nocna
Martti


Liczba postów : 158
Join date : 26/09/2011
Age : 36
Skąd : Olsztyn

PROZA - prośba o rzut okiem Empty
PisanieTemat: Re: PROZA - prośba o rzut okiem   PROZA - prośba o rzut okiem Icon_minitimePon 03 Paź 2011, 14:01

tak, on jest the beściak ! Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





PROZA - prośba o rzut okiem Empty
PisanieTemat: Re: PROZA - prośba o rzut okiem   PROZA - prośba o rzut okiem Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
PROZA - prośba o rzut okiem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» A co z prozą?
» proza: Od pól
» proza: Lęk
» PROZA - "Kamienny człowiek"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Na strychu :: Szuflada :: Abigail-
Skocz do: