Na strychu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Na strychu

Forum dla pisarzy, poetów, malarzy, grafików i wszystkich innych utalentowanych ludzi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Co tak cicho na tym strychu

Go down 
+4
Martti
abigail
Ruda
zuzia
8 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
zuzia
Pająk swojak
zuzia


Liczba postów : 226
Join date : 27/09/2011
Age : 70
Skąd : Warszawa - Sieraków

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimeNie 16 Paź 2011, 07:37

Chodzę po tym strychu, nie słychać , nie widać żadnej Muzy, Weny czy innego skrzydlatego aniołka. Pewnie wszyscy wynieśli się na połoniny Bieszczad i pędzą po szlakach, fotografują co się da i nie ucieka. Tylko takie staruchy jak ja, palą w piecu i dłubią w komputerze. Ech młodość!. Nawet moje dziecię poleciało z najdroższym zwiedzać zabytki Lublina. Oj, chyba pójdę dziś i ja do lasu i z powrotem. Zgrajo, odezwijcie się santa flower farao
Powrót do góry Go down
Ruda
Pająk swojak
Ruda


Liczba postów : 366
Join date : 24/09/2011
Age : 43
Skąd : ona jest ze snu a ubrana w codzienność

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimeNie 16 Paź 2011, 12:15

Ja niestety też siedzę w domu ale tylko dlatego że mam chore dziecko Crying or Very sad inaczej też bym błądziła leśnymi ścieżkami.No w końcu mieszkam na terenach zwanymi "zielone płuca Polski" Very Happy A co do weny i muzy to ja naprawdę się staram ale nic mi nie wychodzi Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://skraweknieba.wordpress.com/
zuzia
Pająk swojak
zuzia


Liczba postów : 226
Join date : 27/09/2011
Age : 70
Skąd : Warszawa - Sieraków

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimeNie 16 Paź 2011, 12:38

Ucałuj swoją chorą pociechę od babci Zuzi, napewno poczuje się lepiej.A co do weny - poezja to nie świąteczne sprzątanie, nie trzeba się do niej zmuszać. Siadasz, zamykasz oczy, wyobrażasz sobie temat i ręce same latają po klawiaturze. A jak nie chcą latać, to włącz Grechutę I love you albo Kelly Family sunny i wiersz sam się napisze. Sprawdzone queen
Powrót do góry Go down
abigail
Pająk swojak
abigail


Liczba postów : 381
Join date : 25/09/2011
Age : 51
Skąd : Trzeci strych na lewo

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimeNie 16 Paź 2011, 13:25

No, ja też się staram. Do jutra konkurs, a u mnie tak sobie, żeby nie powiedzieć beznadziejnie Sad.
Powrót do góry Go down
http://kociki-abigail.blogspot.com/
abigail
Pająk swojak
abigail


Liczba postów : 381
Join date : 25/09/2011
Age : 51
Skąd : Trzeci strych na lewo

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimeNie 16 Paź 2011, 13:26

ps, Ruda dostałaś moją wiadomość PW....?
Powrót do góry Go down
http://kociki-abigail.blogspot.com/
Ruda
Pająk swojak
Ruda


Liczba postów : 366
Join date : 24/09/2011
Age : 43
Skąd : ona jest ze snu a ubrana w codzienność

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimeNie 16 Paź 2011, 14:00

Tak ale nie bardzo wiem o co tam chodzi Suspect
Powrót do góry Go down
http://skraweknieba.wordpress.com/
Ruda
Pająk swojak
Ruda


Liczba postów : 366
Join date : 24/09/2011
Age : 43
Skąd : ona jest ze snu a ubrana w codzienność

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimeNie 16 Paź 2011, 16:31

Powrót do góry Go down
http://skraweknieba.wordpress.com/
Martti
Ćma nocna
Martti


Liczba postów : 158
Join date : 26/09/2011
Age : 37
Skąd : Olsztyn

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimeNie 16 Paź 2011, 17:16

to może i ja coś dziś siąde i napiszę, bo jakiś taki smutnawy dziś jestem... Sad
Powrót do góry Go down
Medart
Ćma nocna
Medart


Liczba postów : 121
Join date : 27/09/2011
Age : 50
Skąd : z przestrzeni między słowami...

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimePon 17 Paź 2011, 09:36

zuzia napisał:
albo Kelly Family

U mnie przyniosłoby to skutek odwrotny. Ale każdy ma jakieś inne swoje wspomagacze . Wink Grunt by były one dla nas budujące, konstruktywne i za każdym razem zdawały egzamin Smile
Powrót do góry Go down
zuzia
Pająk swojak
zuzia


Liczba postów : 226
Join date : 27/09/2011
Age : 70
Skąd : Warszawa - Sieraków

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimePon 17 Paź 2011, 11:27

Podobno o gustach mądrzy ludzie nie dyskutują, tylko je tolerują. Miałam koleżankę, której najlepiej się pisało przy tak straszliwym i posępnym wyciu (nie pamiętam nazwy zespołu), że moja ręka od razu chwytała za siekierę i sznurek. A ona pisała przy tym delikatne poezje miłosne Twisted Evil Razz
Pozdrawiam twoje wspomagacze flower
Powrót do góry Go down
Maria
Mol futerkowy
Maria


Liczba postów : 59
Join date : 28/09/2011
Age : 40
Skąd : Lwówek Śląski

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimePon 17 Paź 2011, 14:46

Jak chodziłam do podstawówki, to uwielbiałam Kelly Family :-) Miałam z koleżanką prawdziwego fioła na ich punkcie!

Teraz doskonale nastraja mnie do pisania Secret Garden.
Powrót do góry Go down
Medart
Ćma nocna
Medart


Liczba postów : 121
Join date : 27/09/2011
Age : 50
Skąd : z przestrzeni między słowami...

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimePon 17 Paź 2011, 17:29

zuzia napisał:
Pozdrawiam twoje wspomagacze

A i dziękuję...przekażę. Smile
Mają się dobrze, choć wątpię by były w Twoim typie. Chociaż tak na prawdę to słucham bardzo dużo zróżnicowanej muzyki, więc...

A Grechutę na ten przykład- uwielbiam. Wink
Powrót do góry Go down
zuzia
Pająk swojak
zuzia


Liczba postów : 226
Join date : 27/09/2011
Age : 70
Skąd : Warszawa - Sieraków

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimePon 17 Paź 2011, 17:49

Zdziwiłbyś się co może być w moim typie. Niektóre przyklejały się do mnie mimo woli (gust mojego dziecka), inne przychodziły z ulubionymi serialami (sensacja,fantastyka). Uważam, że każdy rodzaj muzyki ma jakieś kawałki którymi się można zachwycić santa
Powrót do góry Go down
Ruda
Pająk swojak
Ruda


Liczba postów : 366
Join date : 24/09/2011
Age : 43
Skąd : ona jest ze snu a ubrana w codzienność

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimePią 09 Gru 2011, 13:43

Ludzie czyżby pochłonęła was świąteczna gorączka? Już dawno nie widać było Marttiego, Piotrka, Marii, I zresztą to chyba tylko ja Zuzia i Abi się pokazujemy Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
http://skraweknieba.wordpress.com/
Medart
Ćma nocna
Medart


Liczba postów : 121
Join date : 27/09/2011
Age : 50
Skąd : z przestrzeni między słowami...

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimePią 09 Gru 2011, 16:37

Ruda napisał:
I zresztą to chyba tylko ja Zuzia i Abi się pokazujemy

A nie tylko... Smile Wink bounce

Ale fakt...wyciszyło się znacznie. Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
abigail
Pająk swojak
abigail


Liczba postów : 381
Join date : 25/09/2011
Age : 51
Skąd : Trzeci strych na lewo

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimeSob 10 Gru 2011, 22:47

Medart napisał:
Ruda napisał:
I zresztą to chyba tylko ja Zuzia i Abi się pokazujemy

A nie tylko... Smile Wink bounce


Ale fakt...wyciszyło się znacznie. Rolling Eyes

A to dobrze, że rodzynki zaglądają Smile).... rendeer Basketball
Powrót do góry Go down
http://kociki-abigail.blogspot.com/
zuzia
Pająk swojak
zuzia


Liczba postów : 226
Join date : 27/09/2011
Age : 70
Skąd : Warszawa - Sieraków

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimeNie 11 Gru 2011, 10:05

Cieszę się z każdego postu, ale trochę szkoda, że takie diabełki Twisted Evil bom jak Staw i Agóś nie wzburzą czasami tego spokojnego jeziorka jakim jest nasz Kochany Strych. Trochę Czadu zawsze dobrze robi na krążenie drunken pirat
Powrót do góry Go down
Martti
Ćma nocna
Martti


Liczba postów : 158
Join date : 26/09/2011
Age : 37
Skąd : Olsztyn

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimeNie 11 Gru 2011, 15:38

No...Agósia wiedziała. jak wzniecić ogień piekelny Smile
Powrót do góry Go down
Dziki Piotrek
Pająk swojak
Dziki Piotrek


Liczba postów : 221
Join date : 27/09/2011
Skąd : Żywiec

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimePon 12 Gru 2011, 10:05

Ruda napisał:
Ludzie czyżby pochłonęła was świąteczna gorączka? Już dawno nie widać było Marttiego, Piotrka, Marii, I zresztą to chyba tylko ja Zuzia i Abi się pokazujemy Crying or Very sad

Zaglądam oczywiście ale to głównie krótkie wejścia, by się zorientować co i jak Smile
W pracy młyn, w domu też Laughing i tak schodzi.

W stolycy się szkoliłem ostatnio kilka dni- metro to wynalazek wszechczasów ale Hotel "Meksyk" na terenie AWF to ma nazwę adekwatną do warunków Rolling Eyes . Kto to widział, żeby ubikacje były zamykane (sorry, zasuwane) na firankę Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.zuziawdrodze.cba.pl
Ruda
Pająk swojak
Ruda


Liczba postów : 366
Join date : 24/09/2011
Age : 43
Skąd : ona jest ze snu a ubrana w codzienność

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimeWto 13 Gru 2011, 19:44

Właśnie dołączyła do nas wiedźma. Witamy Smile
Powrót do góry Go down
http://skraweknieba.wordpress.com/
wiedzma65
Skrawek sukna
wiedzma65


Liczba postów : 16
Join date : 13/12/2011

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimeWto 13 Gru 2011, 19:49

Generalnie tendencja teraz taka, że na forach cicho ... zmiana wyglądu skórki bo i serwer się zmienił ... ma na to chyba jakiś wpływ ... zaobserwowałam podobny syndrom na szantymaniaku tam też jakiś zastój od czasu zmiany wyglądu forum .... sama teraz tam dużo rzadziej zaglądam... podobnie było z ios ... na ios dodatkowo zniknięcie utworów na głównej z racji wymiany serwera podziałało.
A tu ? na początku entuzjazm a potem stopniowe zwalnianie javascript:emoticonp('Wink')
Powrót do góry Go down
abigail
Pająk swojak
abigail


Liczba postów : 381
Join date : 25/09/2011
Age : 51
Skąd : Trzeci strych na lewo

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimeWto 13 Gru 2011, 19:55

Cześć Wiedźmo Smile
Liczymy na Twoje wiersze tutaj Smile.
Stara gwardia powoli się zbiera, tylko trochę nowych by się przydało...
Powrót do góry Go down
http://kociki-abigail.blogspot.com/
wiedzma65
Skrawek sukna
wiedzma65


Liczba postów : 16
Join date : 13/12/2011

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimeWto 13 Gru 2011, 20:04

przeglądam, czytam i pewnie cosik wstawię
Powrót do góry Go down
Ruda
Pająk swojak
Ruda


Liczba postów : 366
Join date : 24/09/2011
Age : 43
Skąd : ona jest ze snu a ubrana w codzienność

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimeWto 13 Gru 2011, 20:14

Już założyłam ci szufladkę Smile
Powrót do góry Go down
http://skraweknieba.wordpress.com/
wiedzma65
Skrawek sukna
wiedzma65


Liczba postów : 16
Join date : 13/12/2011

Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitimeWto 13 Gru 2011, 20:25

dziękuję
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co tak cicho na tym strychu Empty
PisanieTemat: Re: Co tak cicho na tym strychu   Co tak cicho na tym strychu Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co tak cicho na tym strychu
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ze strychu
» quo vadis Strychu?
» Regulamin forum "Na strychu"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Na strychu :: Kuferek rozmaitości :: Codzienne rozmówki-
Skocz do: